Serwis

Firma Sodra Polska realizuje zamówienia tarcicy na zasadzie dostaw pełnopojazdowych (około 47-50m3) głównie dla producentów celem dalszego przerobu.
Mamy możliwość realizacji wysyłek zarówno bezpośrednio ze Szwecji poprzez kompleksową ofertę Sodra Wood, jak również poprzez firmy spedycyjne, z którymi mamy podpisane umowy.

Dysponujemy więc szerokimi możliwościami, jeśli chodzi o dostawę materiałów do producentów rozsianych po całej Europie. Cieszymy się, że możemy obsługiwać firmy stawiające na wysoką jakość swoich wyrobów. Ze swojej strony możemy zagwarantować realizację zamówienia z wykorzystaniem dogodnej formy transportu pełnopojazdowego zarówno z samej Szwecji, jak i za pośrednictwem zaufanych firm spedycyjnych.

Dostawa pełnopojazdowa trwa z reguły od 4 do 7 dni. Termin dowozu zamówionej tarcicy jest czasem względnym, mimo to jednak wciąż pozostaje to transport zrealizowany w maksymalnie jak najkrótszym czasie. Naszym celem jest, aby materiał dotarł do producenta bez przeszkód, aby następnie mógł zostać wykorzystany do wyboru określonych towarów.