Sektor opakowań i produkcji palet

Przygotowaliśmy szeroką ofertę wyrobów z drewna skandynawskiego dla sektora opakowań i produkcji palet. Proponujemy materiały o niższych klasach jakościowych, ale zarazem znakomicie nadających się do produkcji akcesoriów niezbędnych do prac m.in. w branży logistycznej, transportowej i magazynowej. W ofercie dostępne są materiały niższych klas jakościowych: od klasy VII poprzez klasę VI i VI+.

Zastosowanie w sektorze opakowań znajdą przede wszystkim przekroje 16, 19, 22, 25 oraz 32 mm. W ofercie Sodra Polska nie brakuje także najpopularniejszych przekrojów drewna skandynawskiego stosowanych do produkcji palet, jak 22 × 100-150 oraz 25 × 100-150.

Szczegółowy wykaz standardowych przekrojów skandynawskich oferowanych przez Sodra Polska dostępny jest w zakładce „Drewno Skandynawskie”. To właśnie tam znajdą Państwo najważniejsze informacje dotyczące rodzaju tworzywa, jakie może zostać użyte do produkcji palet oraz opakowań stosowanych następnie m.in. w branży logistycznej, transportowej i magazynowej.