Producenci podłóg

Wysoka klasa drewna stosowanego do produkcji podłóg to warunek, jaki powinni spełniać producenci. Drewno użyte do wyrobu powierzchni tego typu wykazuje niską ścieralność, odporność na uszkodzenia mechaniczne, a także duże walory konstrukcyjne. Takie walory posiada drewno skandynawskie, które ze względu na surowe warunki, w jakich rośnie, spełnia powyższe cechy.

Producentom podłóg dostarczamy tarcicę szorstką – dostępną zarówno w świerku, jak i w sośnie, która spełnia najwyższe normy jakościowe. Oba gatunki świetnie nadają się do produkcji podłóg. Należą do rozwiązań, które cechuje duża trwałość, wytrzymałość mechaniczna oraz sprężystość.

Producentom podłóg proponujemy następujące przekroje:

  • 25×75/100/125/150
  • 32×75/100/125/150

Oferowane materiały dostępne są w klasie US oraz SF. Wszystkie z nich charakteryzującej się wysoką wydajnością. Z tego względu są odpowiednie do produkcji podłóg oraz parkietów, które mają spełniać wygórowane oczekiwania osób decydujących się na zamontowanie desek w pomieszczeniach mieszkalnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą drewna skandynawskiego.