Producenci mebli i stelaży

Posiadamy szeroką ofertę tarcicy iglastej, która znakomicie nadaje się do produkcji mebli i stelaży. Dysponujemy dwoma materiałami do wyboru: szorstkim i struganym (zarówno głównym, jak i bocznym). Do dyspozycji producentów oddajemy drewno w kilku klasach skandynawskich, w tym: U/S (materiał bezsęczny), U/S-V (V), SF, VI oraz VII. Ostatni nich to jeden z najchętniej wybieranych materiałów przeznaczonych do produkcji stelaży pod meble tapicerowane.

Są to klasy drewna o walorach umożliwiających stworzenie wyposażenia wnętrz spełniającego wysokie wymogi jakości stawiane producentom mebli drewnianych. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że tylko najlepsza tarcica świerkowa i sosnowa jest w stanie spełnić potrzeby klientów, a także oczekiwania stawiane przez firmy, którym dostarczamy drewno w klasach skandynawskich.

W naszej ofercie nie brakuje wyższej jakościowo klasy drewna. Dostarczamy ją producentom, którzy poszukują materiałów o wilgotności na poziomie 8-10% oraz 12-14%. Wszystkie przekazywane za naszym pośrednictwem materiały posiadają certyfikat FSC oraz PEFC. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą drewna skandynawskiego